Ettevõttest

Construction and renovation webflow template sample image

Meist

ettevõte peamiseks tegevusalaks on raudbetoonelementide tootmine, transportimine ja paigaldamine Eestis ja Skandinaaviamaades.

Elementide tootmine toimub meie kaasaegses tehases aadressil Mingi tee 17, Reola küla Kambja vald Tartumaa 61707.

Detailelement OÜ kollektiiv koosneb töötajatest, kes omavad pikaajalist kogemust raudbetoontoodete valmistamise ja paigaldamise alal. Meie põhieesmärgiks on pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele head kvaliteeti ja professionaalset teenust. Oleme alati valmis klientide ja koostööpartnerite soovidele vastu tulema ja lahendama ka keerukaid projekte.

KLIENDI EDUKUS

Aitame klientidel olla edukad – täidame nende ootused meie poolt pakutavate toodete ja teenustega. Proovime leida parima lahenduse. Suhtleme iga kliendiga personaalselt.

TÖÖTAJAD

Loome töötajatele tingimused, mis motiveerivad tulemusele pühenduma. Pakume võimalusi, mis on väljakutseks, milles avaldub töötajate ettevõtlikkus, innovaatilisus ja arenguvõime.

KOMPETENTSUS

Õppides ning ühendades töötajate teadmised ja võimed, saavutame ettevõtte kompetentsuse. Pideva enesetäiendamise kaudu jõuame püsiva asjatundlikkuseni. Soovime olla usaldusväärne koostööpartner.

Detailelement tootmine

70+ projekti

Juhtiv raudbetoonelementide tootja

50+ klienti

Meie klientide iseloomustused on kvaliteetse töö garantii

Kogenud ja professionaalne meeskond